Izkusite nove ravni zmogljivosti za profesionalne delovne procese. Delovna postaja v obliki stolpa HP Z2 z umetno inteligenco je preoblikovana tako, da podpira vrhunsko grafiko in omogoča nemoteno izvajanje eno- in večnitnih aplikacij za hitro modeliranje, simulacijo in upodabljanje. Uživajte v preprosti razširljivosti za izvedbo nadgradnje, ko imate nove potrebe.
Namizni računalniki
Delovna postaja HP Z2 Tower G1i Core Ultra 7 265K/32GB/SSD 1TB//RTX A1000 8GB/W11Pro
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
2.918,85 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,49 × 0,59 × 0,295 cm |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Vrsta procesorja | 265K (do 5,5 GHz) 30MB 20 jeder/20 niti (13 VRHOV NPU) |
| Pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | DDR5 5600 MHz (2x 16GB), 2x prosta reža do 256GB |
| SSD disk | 1 TB |
| Vrsta SSD diska | Z Turbo 1TB PCIe-5×4 2280 M.2 |
| HDD disk | Brez |
| RAID | 0,1 |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip računalnika | Zmogljivi |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i Ultra 5 235/16GB/SSD 512GB/W11Pro








