LG 27BA550-B.AEUQ je 27-palčni Full HD monitor z IPS zaslonom, ki zagotavlja jasne in živahne barve ter široke kote gledanja. Monitor ponuja osveževalno frekvenco 100 Hz in odzivni čas 5 ms za tekoče premike pri vsakodnevni uporabi. Vgrajeni stereo zvočniki zagotavljajo zadovoljivo glasnost brez dodatnih zvočnikov. Ergonomsko stojalo omogoča nastavljanje nagiba, višine, zasuka in pivot, monitor pa podpira tudi VESA montažo (100 x 100 mm). LG 27BA550-B.AEUQ je idealna izbira za domačo uporabo ali pisarniške potrebe.
Monitorji
Monitor LG 27 27BA550-B, IPS, 1920×1080, HDMI, DP, VGA, USB
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
163,18 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,7 × 0,5 × 0,3 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 610.8 x 360.3 x 50.8 mm |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1300:1 |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178o(R/L), 178o(U/D) |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | LG |
| Stanje | Novo |
Monitor HP Series 3 Pro 23.8 FHD - 324pv FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 250nit, 16:9
Monitor HP Series 3 Pro 23.8 FHD - 324pf FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 250nit, 16:9






