LG 27U41YA-B je 27-palčni IPS monitor z ločljivostjo Full HD in 120 Hz osveževalno frekvenco, ki prinaša gladko in tekočo sliko tako pri vsakodnevnem delu kot pri gledanju filmov ali igranju iger. IPS tehnologija zagotavlja široke vidne kote in natančne barve, podpora HDR10 pa izboljša kontrast in podrobnosti prikaza. Monitor podpira funkcije, kot sta Dynamic Action Sync in Black Stabilizer, ki pripomoreeta k bolj dinamičnemu prikazu in boljši vidljivosti v temnih prizorih. Minimalističen dizajn s tankimi robovi daje zaslonu sodoben videz, ergonomsko stojalo pa omogoča prilagoditev nagiba za udobno gledanje. Povezljivost preko HDMI in VGA omogoča enostaven priklop z različnimi napravami. LG 27U41YA-B je odlična izbira za uporabnike, ki želijo zanesljiv 27-palčni monitor s tekočim prikazom in prijaznimi funkcijami za vsak dan.
Monitorji
Monitor LG 27 27U41YA-B, IPS, 1920×1080, HDMI, VGA
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
112,26 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,61 × 0,46 × 0,22 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 611.6 x 357.7 x 37.5 mm |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1500:1 |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178o(R/L), 178o(U/D) |
| Dodatne informacije | HDR 10 |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | LG |
| Stanje | Novo |
Monitor HP Series 3 Pro 23.8 FHD - 324pv FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 250nit, 16:9
Monitor HP Series 3 Pro 23.8 FHD - 324pf FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 250nit, 16:9
Monitor HP Series 7 Pro 27 4K Thunderbolt 4 - 727pk



