Monitor LG 32U631A-B ponuja veliko sliko in odlično vizualno izkušnjo zahvaljujoč veliki 31,5-palčni QHD (2560 × 1440) IPS plošči, ki prinaša jasne, natančne in žive barve s širokimi vidnimi koti ter pokriva približno 99 % sRGB barvnega prostora, kar zagotavlja pristno reprodukcijo barv pri vsakodnevnem delu, ustvarjanju vsebin ali gledanju multimedijskih vsebin. Z osveževalno frekvenco 100 Hz in hitrim odzivnim časom 5 ms je prikazovanje gibanja gladko in tekoče, kar omogoča boljše doživetje pri igranju iger ali pri gledanju videov. Monitor vključuje USB-C vhod z dostavo napajanja (PD 15 W), ki poenostavi povezavo z vašim prenosnikom ali drugo napravo preko enega samega kabla, poleg tega pa je na voljo tudi klasični HDMI priključek za hitro in priročno povezovanje z različnimi napravami. IPS panel zagotavlja široke kote gledanja in stabilno reprodukcijo barv, medtem ko tehnologiji Reader Mode in Flicker Safe pripomoreta k udobnejšemu gledanju in zmanjšanju utrujenosti oči ob dolgotrajni uporabi. Elegantna zasnova z zelo tankimi okvirji na treh straneh ustvarja sodoben in profesionalen videz, ki se lepo poda v vsako delovno ali domače okolje, ergonomsko stojalo pa omogoča enostavno nastavljanje nagiba zaslona po vaših potrebah. Poleg odličnih vizualnih lastnosti monitor ponuja tudi dodatne funkcije, kot sta Dynamic Action Sync za odzivnejše igranje in Black Stabilizer za boljšo vidljivost v temnih prizorih. LG 32U631A-B je idealna izbira za vse, ki iščejo zmogljiv, udoben in vsestranski 31,5-palčni QHD monitor z bogatimi barvami, gladkim prikazom in sodobnim dizajnom, primeren tako za delo, ustvarjanje kot zabavo.

Monitorji
Monitor LG 31,5 32U631A-B, IPS, 2560×1440, HDMI
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
234,97 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,8 × 0,6 × 0,3 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 80,01 cm (31,5'') |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 714.2 x 419.4x 46.8 mm |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178o (R/L), 178o (U/D) |
| Dodatne informacije | HDR 10 |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | LG |
| Stanje | Novo |
Monitor HP Series 5 Pro 524pu 60,5 cm (23,8 cm) FHD IPS 16:9 USB-C PD, nastavljiv
Monitor HP Series 5 27 FHD - 527da, (27'') FHD IPS 16:9, 300 nit, zvočniki
Monitor HP Series 5 Pro 27 QHD USB-C, 527pm (27'') QHD IPS 16:9, vgrajeni zvočniki in kamera
Monitor HP Series 5 Pro 23.8 FHD - 524da FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 300nit, 16:9, zvočniki
Monitor LG 17" 17BR30T-B touchscreen, TN, 5:4, 1280x1024, VGA, USB




