Monitor na dotik HP E24t G5 FHD, ki je namenoma izdelan za zagotavljanje jasnih vizualnih podob, prilagojenega udobja in prave prilagodljivosti, na novo opredeljuje udobje, tako da med vami in vašim najboljšim ni ničesar. Elegantno zasnovan z mislijo na planet se ta zaslon odlično prilega tako pisarni kot domu.
Monitorji
Monitor HP E24t G5 60,45 cm (23,8”) FHD IPS 16:9, Touch
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
281,38 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,411 × 0,14 × 0,621 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Zaslon | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Zaslon na dotik | DA |
| Mere (brez stojala) | 53,94 x 32,26 x 4,7 cm |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | do 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični, 5M:1 dinamični |
| Velikost pike | 0,27 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | EPEAT Gold, Energy Star, |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |
Monitor HP Series 5 Pro 27 QHD - 527pq QHD (2560 x 1440 @ 100 Hz) 350nit, 16:9
Monitor HP Series 5 Pro 23,8 QHD USB-C, 524pm (23,8'') FHD IPS 16:9, vgrajeni zvočniki in kamera
Monitor DELL U3824DW








