Monitor HP E32k G5 4K USB-C, ki je edinstveno zasnovan za zagotavljanje neverjetnih vizualnih podob in razširjene prilagodljivosti, na novo definira natančnost, tako da ni ničesar med vami in vašimi najboljšimi. Elegantno oblikovan z mislijo na vaše udobje in planet, je ta zaslon 4K močan vir produktivnosti.
Monitorji
Monitor HP E32k G5 80 cm (31,5”) 4K UHD, IPS 16:9, USB-C 65W, nastavljiv
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
536,17 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,527 × 0,82 × 0,161 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 80,01 cm (31,5'') |
| Zaslon | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 71,4 x 42,12 x 4,7 cm |
| Tip matrike | IPS Black, nebleščeč |
| Svetilnost | max 350cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Velikost pike | 0,18 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |













