| Dimenzije | 0,603 × 0,192 × 0,421 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Zaslon | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 53,94 x 35,56 x 4,7 cm |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | max 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični |
| Velikost pike | 0,2745 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | Spletna kamera 5MP, mikrofon z odpravljanjem šuma |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |
Monitorji
Monitor HP EliteDisplay E24m G4 USB-C Conf (23,8”) FHD IPS 16:9, nastavljiv
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
268,99 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju











