S tem konferenčnim monitorjem s polno visoko ločljivostjo in diagonalo zaslona 60,45 cm (23,8 palca) boste naredili odličen vtis v video klicih. Vgrajena pojavna spletna kamera s 5 milijoni slikovnih točk in nastavljivim nagibom celo v slabih pogojih osvetlitve prikazuje ostre in podrobne slike, vgrajeni zvočniki in mikrofon pa ustvarjajo čist in realističen zvok. Vse, kar potrebujete, da se v vsakem klicu predstavite v najboljši luči.
Monitorji
Monitor HP EliteDisplay E24mv G4 FHD konferenčni (23,8”) FHD IPS 16:9, nastavljiv
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
268,58 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,47 × 0,539 × 0,355 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Zaslon | LED osvetlitev, Micro Edge |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 53,94 x 35,56 x 4,7 cm |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | do 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 statični, 5M:1 dinamični |
| Velikost pike | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | kamera HD 720p, stereo mikrofon |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |











