Počutite se samozavestno pri brezhibnem sodelovanju z monitorjem HP Series 5 Pro 23,8” FHD USB-C za videokonference. Z napredno umetno inteligenco omogoča nemotene in osredotočene sestanke, kjerkoli delate. Za popolno udobje poskrbi prilagodljiva nastavitev.
Monitorji
Monitor HP Series 5 Pro 23,8 QHD USB-C, 524pm (23,8”) FHD IPS 16:9, vgrajeni zvočniki in kamera
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
350,99 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,14 × 0,621 × 0,393 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Zaslon | IPS, kamera 5MP |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 21,24 x 1,86 x 12,37 cm |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | max 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1500:1 statični, 5M:1 dinamični |
| Velikost pike | 0,27 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | kamera 5MP, EPEAT Gold, TCO, Energy Star, security lock |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |











