Odkrijte popolno kombinacijo visoke ločljivosti, hitrega odziva in naprednih igralnih funkcij z Samsung S32D701, 32-palčnim monitorjem z ločljivostjo 3840 × 2160 (4K UHD), ki je zasnovan za zahtevne igralce in ustvarjalce vsebin.
Monitorji
Monitor Samsung 32″ S70D ViewFinity S7, VA, 3840×2160, HDMI, DP, bel
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
248,03 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,798 × 0,26 × 0,546 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 81,28 cm (32,0'') |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mere (brez stojala) | 713.9 x 424.7 x 41.8 mm |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 3,000:1(Tip.) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija | 24 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | SAMSUNG |
| Stanje | Novo |
Monitor Samsung 37 G75F Odyssey G7 ukrivljen, VA, 3840x2160, 2x HDMI, DP, 165Hz
Monitor Samsung 43 M70F Smart M7, VA, 3840x2160, 2x HDMI, USB-C, Wi-Fi, BT
Namizni računalnik MSI MPG Infinite X3 AI 2NVZ9 Intel Core Ultra 9 / 128GB / 1TB + 2x2TB SSD / GeForce RTX 5090 / Windows 11 Home / črn
Monitor Samsung 27" G40B Odyssey G4, IPS, 1920x1080, 2x HDMI, DP, 240Hz
Namizni računalnik MSI MPG Infinite Z3 X3D 7NVRR7 R7 / 32GB / 2TB SSD / GeForce RTX 5070 Ti / Windows 11 Home (črn)








