| Barva | Črna |
| Frekvenca osveževanja | 200 Hz |
| Kontrast zaslona | 1000:1 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Power Delivery | Ne |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Vrsta zaslona | Gaming, FHD |
| Diagonala zaslona | 27″ (68,5 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Svetilnost | 300 nits |
| Odzivni čas | 0,5 ms |
| Zvočniki | Ne |
| Vrsta matrike | Rapid IPS |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Monitorji
Zaslon MSI MAG 275F E20
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
Doživite popoln igralni svet z igralnim monitorjem MAG 275F E20. Opremljen je z zaslonom ločljivosti 1920 x 1080 (FHD), obnovitveno frekvenco 200 Hz in izjemno hitrim odzivnim časom 0,5 ms (GtG, min.). Monitor je pripravljen za HDR, kar izboljša privlačne podrobnosti s prilagajanjem kontrasta in senc. Igralni monitor MSI MAG 275F E20, zasnovan za tekmovalne FPS, RPG/MMORPG iz prve osebe ter letalske/dirkaške simulacije, dvigne priložnostno igranje na novo raven in izziva igralce, da vidijo več kot le igro.
127,80 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Diagonala zaslona | 27" (68,5 cm) |
|---|---|
| Zaslon na dotik | NE |
| Tip matrike | Rapid IPS |
| Garancija | 3 leta |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | MSI |
| Stanje | Novo |










