| Barva | Črna |
| Frekvenca osveževanja | 144 Hz |
| Kontrast zaslona | 1500:1 |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Power Delivery | Ne |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Vrsta zaslona | Poslovni, FHD |
| Diagonala zaslona | 24,5″ (62,2 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Svetilnost | 300 |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Zvočniki | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Ne |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Monitorji
Zaslon MSI PRO MP251 E14L
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
Monitor PRO MP251 E14L združuje obnovitveno frekvenco 144 Hz in tehnologijo Adaptive-Sync za tekoče igranje iger in delo. Ergonomična zasnova, zaslon PerfectEdge in možnost pritrditve po standardu VESA povečujejo udobje in občutek potopitve v dogajanje, zaradi česar je ta monitor idealna rešitev »vse v enem«.
74,27 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Diagonala zaslona | 24,5" (62,2 cm) |
|---|---|
| Zaslon na dotik | NE |
| Tip matrike | IPS matrika |
| Garancija | 3 leta |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | MSI |
| Stanje | Novo |
ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SR222X Ryzen AI 9 465/32GB/SSD 2TB/16" 3K OLED/W11Pro
Dell Pro 15 Essential R5-7520U/16GB/512GB SSD/15.6"'FHD/UMA/W11Pro










