| Barva | Črna |
| Frekvenca osveževanja | 60Hz |
| Kontrast zaslona | 1000:1 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Power Delivery | Ne |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Vrsta zaslona | Poslovni, UHD |
| Diagonala zaslona | 27″ (68,5 cm) |
| Ločljivost zaslona | 3840 X 2160 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Svetilnost | 300 nits |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Zvočniki | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| TV tuner | Ne |
| Pivot | Da |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
Monitorji
Zaslon MSI PRO MP273UP E6
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
Razširite svoj pogled in povečajte produktivnost z 27-palčnim monitorjem EyesErgo z ločljivostjo 4K. Tehnologija EyesErgo, ki daje prednost dobremu počutju, zmanjšuje utrujenost oči z zaščito vida in ergonomsko zasnovo. Izboljšajte svojo vizualno izkušnjo in delovno učinkovitost z brezhibno integracijo strojne in programske opreme.
196,98 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Diagonala zaslona | 27" (68,5 cm) |
|---|---|
| Zaslon na dotik | NE |
| Tip matrike | IPS matrika |
| Garancija | 3 leta |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | MSI |
| Stanje | Novo |
ASUS Zenbook S16 UM5606GA-SR222X Ryzen AI 9 465/32GB/SSD 2TB/16" 3K OLED/W11Pro
Dell Pro 15 Essential R5-7520U/16GB/512GB SSD/15.6"'FHD/UMA/W11Pro











