Zmogljivost delovne postaje je zdaj na dosegu roke s stolpom, izdelanim za oblikovanje, urejanje in igranje. Z računalnikom HP Z1 v ohišju stolpa dobite več od običajnega poslovnega računalnika, saj s podporo za profesionalne grafične kartice.
Namizni računalniki
Delovna postaja HP Z1 Tower G1i Ultra 7 265/32GB/SSD 1TB/RTX A1000 8GB/W11Pro
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
2.389,43 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,4 × 0,287 × 0,499 cm |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Vrsta procesorja | -265 (2,4 – 5,3 GHz) 30MB 20 jeder/20niti, vPro Enterprise |
| Pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | DDR5 5600 MHz (1x32GB), 3x prosta reža, do 128 GB |
| SSD disk | 1 TB |
| Vrsta SSD diska | 2280 PCIe NVMe Value |
| HDD disk | Brez |
| RAID | 0,1 |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip računalnika | Zmogljivi |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |








