Zagotovite si revolucionarno zmogljivost za kompleksne delovne procese umetne inteligence. Z elegantno in tanko mobilno delovno postajo z umetno inteligenco z učinkovito porabo energije se tudi na poti lotite nemogočega. Sočasno upodabljajte in vizualizirajte grafično zahtevne projekte. Z velikimi jezikovnimi modeli delajte kot še nikoli prej. To je nov pomen zmogljivosti.
Prenosni računalniki
HP ZBook Ultra 14 G1a Ryzen AI MAX 395/64GB/1TB/14” WUXGA 400/3YR/W11Pro
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
4.160,33 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,069 × 0,552 × 0,345 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Zaslon | WUXGA IPS (1920 x 1200) 400 niti, nebleščeč, 100% sRGB |
| Procesor | AMD Ryzen AI MAX PRO |
| Vrsta procesorja | 390 (do 5 GHz) L3, 64MB 12 jeder/24 niti |
| Pomnilnik (RAM) | 64 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | LPDDR5x-8533 MT/s (1 x 64GB) |
| SSD disk | 1 TB |
| Vrsta SSD diska | PCIe Gen5 NVMe M.2 |
| HDD disk | Brez |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | 4-celični polimerni akumulator HP XL-Long Life (74,5 Wh), HP 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Garancija | 36 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | HP |
| Stanje | Novo |












