ASUS ExpertBook B1 je prilagodljiv poslovni prenosnik, zasnovan za produktivnost. Ponuja številne priključke, hitro povezavo Wi-Fi 6 ter napredne varnostne funkcije. Lahek, z dolgo avtonomijo in odličnim zvokom ter svetlo sliko, omogoča učinkovito delo kjerkoli.
Prenosni računalniki
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-WB120U4C0X Core 5-120U/16GB/512GB/15,6″ FHD/BL KEY/W11Pro 3yr OSS-NBD
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
1.327,96 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,4 × 0,069 × 0,305 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Zaslon | FHD (1920×1080) 16:9, LED Backlit, 300-nits, Wide-view, nebleščeč |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Vrsta procesorja | -120U procesor 1,40 GHz (12M predpomnilnik, do 5,00 GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | DDR5 (2x SO-DIMM, 1x prosta reža DDR5 SO-DIMM) |
| SSD disk | 512 GB |
| Vrsta SSD diska | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x prosto M.2 2230 PCIe 4.0×4) |
| HDD disk | Brez |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | 42WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; Napajanje: 65W (20V DC, 3,25A) |
| Dodatne informacije | Kamero lahko z drsnim ščitom zakrijete, kadar ni v uporabi. Napajanje preko USB-C. |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Garancija | 36 OSS NBD (On-Site Service Next Business Day) mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | ASUS |
| Stanje | Novo |











