ASUS ExpertBook Ultra redefinira standarde premijskih poslovnih naprav z uporabo revolucionarne Nano-keramične tehnologije, ki ohišju iz magnezijeve in aluminijeve zlitine zagotavlja trdoto in izjemno odpornost na praske, hkrati pa ohranja težo pri neverjetnih 1,10 kg. Kot napreden Copilot+ PC z namensko NPU enoto (do 50 TOPS) omogoča lokalno izvajanje umetne inteligence za varno obdelavo podatkov, prevajanje v realnem času in napredne AI sestanke. Izstopa s 3K Tandem OLED zaslonom, ki dosega svetilnost do 1400 niti ob 40 % nižji porabi energije, ter inovativnim hladilnim sistemom ExpertCool Pro, ki kljub debelini le 10,9 mm omogoča visoko 50W zmogljivost. Z varnostnim procesorjem Microsoft Pluton in dolgo avtonomijo baterije, je model B9406CAA ultimativna izbira za digitalno preobrazbo vašega podjetja.
Prenosni računalniki
ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-WB358H8D0X Ultra X7 358H/32GB/SSD1TB/14″ Tandem OLED 2,8K/W11Pro/3Y
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
3.050,66 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,2128 × 0,3109 × 0,0109 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Zaslon | Tandem OLED 2,8K (2880×1800), 600 nits (1400nits HDR peak), DCI-P3: 100%, PANTONE Validated, Wide-View, 120Hz, Touch, nebleščeč |
| Procesor | Intel Core Ultra X7 |
| Vrsta procesorja | procesor 358H 1,90 GHz (18MB, do 4,80 GHz, 16 jeder, 16 niti); Intel AI Boost NPU do 50 TOPS |
| Pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | LPDDR5X (na os. plošči) |
| SSD disk | 1 TB |
| Vrsta SSD diska | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 Performance SSD |
| HDD disk | Brez |
| Zaslon na dotik | DA |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | 70WHrs, 2S2P, 4-celična; Napajanje: Type-C, 90W (20V DC, 4,5A) |
| Dodatne informacije | Priloženo: ovitek, napajalnik in adapter; |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Garancija | 36 OSS NBD (On-Site Service Next Business Day) mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | ASUS |
| Stanje | Novo |













