Je lahek. Je kompakten. To je ASUS Vivobook Go 15, ki je zasnovan tako, da vam omogoča produktivnost in zabavo, kjerkoli ste! S 180-stopinjskimi tečaji zaslona, fizično zaslonko spletne kamere in številnimi premišljenimi oblikovnimi značilnostmi – vključno s čudovitim zaslonom – je Vivobook Go 15 prenosnik, ki vas osvobaja!
Prenosni računalniki
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQA2786 Ryzen 5 40/16GB/SSD 512GB/15,6′ FHD/Radeon Graphics/Brez OS
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
904,67 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,0305 × 0,4125 × 0,085 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Zaslon | FHD (1920×1080) 16:9, 250-nits, 60 Hz, nebleščeč |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Vrsta procesorja | 40 procesor 2,80 GHz (6MB, do 4.30 GHz, 4-jedra/8-niti) |
| Pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | LPDDR5 na os. plošči |
| SSD disk | 512 GB |
| Vrsta SSD diska | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| HDD disk | Brez |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | baterija: 42WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; |
| Dodatne informacije | Lahek in kompakten. 180-stopnjski tečaj zaslona, zaščitna zaslonka na spletni kameri za takojšnjo zasebnost, |
| Operacijski sistem | Brez |
| Tip prenosnika | Multimedija |
| Garancija | 24 mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | ASUS |
| Stanje | Novo |













