Dell Pro 15 Essential je zanesljiv poslovni prenosnik, zasnovan za vsakodnevno delo v pisarni ali na terenu. Opremljen je s procesorjem AMD Ryzen 5 7520U, 16 GB pomnilnika in hitrim 512 GB SSD diskom, kar zagotavlja tekoče delovanje pri večopravilnosti. Ponuja stabilno povezljivost ter operacijski sistem Windows, zaradi česar je primeren za produktivno delo in poslovna okolja. Preprost, robusten in cenovno učinkovit model za podjetja.Prenosnik ima nameščen operacijski sistem Windows 11 Pro.
Prenosni računalniki
Dell Pro 15 Essential R5-7520U/16GB/512GB SSD/15.6″‘FHD/UMA/W11Pro
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
832,20 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Dimenzije | 0,42 × 0,31 × 0,06 cm |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Zaslon | FHD (1920 x 1080) 120 Hz nebleščeč WVA 250 nits |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Vrsta procesorja | -7520U (do 4,30 GHz) 12MB, 4 jedra/8 niti |
| Pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika (RAM) | (2x 8GB) LPDDR5 4800 MHz – nadgradnja ni možna |
| SSD disk | 512 GB |
| Vrsta SSD diska | M.2 PCIe NVMe |
| HDD disk | Brez |
| Zaslon na dotik | NE |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3- celična 41 Whr, 65 W AC adapter |
| Dodatne informacije | / |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Garancija | 36 (ProSupport and Next Business Day Onsite) mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | Dell |
| Stanje | Novo |










