Surface Pro 11 za podjetja je zasnovan za ekipe, ki potrebujejo brezkompromisno napravo. To je naš najzmogljivejši Surface Pro doslej, ki ga poganjajo procesorji Intel Core Ultra.
Prenosni računalniki
Tablični računalnik Microsoft Surface Pro Copilot+PC – 13″/Snapdragon X Plus/16GB/512GB/W11H
Dosegljivost:
Na zalogi pri dobavitelju
1.499,90 € z DDV
Na zalogi pri dobavitelju
| Diagonala zaslona | 33,02 cm (13,0") |
|---|---|
| Zaslon | 2880 X 1920 |
| Procesor | Snapdragon X Plus |
| Pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| SSD disk | 512 GB |
| Zaslon na dotik | DA |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Baterija in napajanje | Battery Capacity Nominal (Wh) 48, brez napajalnika |
| Dodatne informacije | / |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Garancija | 12M mesecev |
| Zaloga | na zalogi |
| Znamka | MICROSOFT |
| Stanje | Novo |
Tablični računalnik Microsoft Surface Copilot+PC-13"/Snapdragon X Elite/16GB/512GB/W11H-OLED
Prenosni računalnik HP 255R G10 R5-7535U/16GB/SSD 512GB/15,6''FHD IPS/W11Home
Prenosnik ACER Nitro 17 ANV17-41-R541 R7-260/32GB/SSD 1TB/17,3''QHD IPS 165Hz/RTX 5060/W11






